EcoVadis

Wyróżnienie EcoVadis

Naszą misją jest świadczenie jak najwyższej jakości usług, jednocześnie pamiętając o odpowiedzialności związanej z klimatem czy odpowiednim pozbywaniem się zanieczyszczeń oraz chemicznych środków czyszczących. Dodatkowo jako firma sprzątająca, która dba o swoich pracowników, chcemy zapewnić im jak najlepsze warunki – nie tolerujemy żadnych nadużyć, działamy wedle prawa, a każda zatrudniona u nas osoba ma umowę oraz wykonuje obowiązki odpowiednie do posiadanych przez nią uprawnień.

Wyróżnienie EcoVadis dla Horizont Global

Cieszymy się więc, że nasza firma sprzątająca została uhonorowana tak ważnym wyróżnieniem, jakim jest EcoVadis. Certyfikat ten oznacza, że jesteśmy w 3% najlepszych spółek – jest to więc potwierdzenie tego, w jaki sposób od dawna prowadzimy naszą działalność.

Ogromnie cieszymy się z otrzymanego certyfikatu, ponieważ EcoVadis to odznaka wysokiej jakości naszej firmy sprzątającej. Złoty medal to nie tylko niejakie ukoronowanie wielu lat działań, ale również wytyczna dla Was, naszych Klientów, którzy mają dodatkowe potwierdzenie odnośnie najwyższej jakości naszych usług.

Co potwierdza wyróżnienie EcoVadis?

Oczywiście, od wielu lat kierujemy się tymi samymi zasadami związanymi z prowadzeniem działalności. Zostawaliśmy już odznaczeni wieloma wyróżnieniami, jednak ten certyfikat pozwala nam na ujednolicenie i przedstawienie wszystkich aspektów pracy, którymi możemy się pochwalić naszym Klientom!

Firma sprzątająca Horizont Global, dzięki otrzymanemu wyróżnieniu, może pochwalić się tym, że ma potwierdzone takie aspekt swojej działalności jak, m.in. oddziaływanie na środowisko. W skład wchodzą zarówno kwestie związane z używaniem odpowiedniej ilości wody, a także środków chemicznych, które nie mają tak dużego wpływu na środowisko. Nasze odpady i resztki odpowiednio segregujemy i dbamy o to, aby nie niszczyły planety i ekosystemu.

Ważny jest również aspekt społeczny i etyczny. Oznacza to, że certyfikat EcoVadis potwierdza fakt, że w naszej firmie sprzątającej nie tylko szkolimy naszych pracowników, pomagamy im, oraz zapewniamy najlepsze warunki zatrudnienia, likwidujemy wszelkie objawy dyskryminacji, ale również ważna jest dla nas etyka pracy – czyli zapobieganie łapówkom, korupcji i bezpieczne przechowywanie informacji i danych wrażliwych.

EcoVadis to również wyróżnienie podkreślające łańcuch dostaw naszej firmy sprzątającej – Horizont Global dba o kwestie społeczne oraz środowiskowe podczas współpracy z dostawcami i pośrednikami.