sprzątanie linii produkcyjnych

Sprzątanie hal i linii produkcyjnych

Wiele zakładów pracy to miejsca, w których zatrudniani są pracownicy fizyczni. Niezależnie, czy jest to magazyn, w którym przechowywane są części do samochodów, rośliny doniczkowe lub części mebli, warto mieć na uwadze, że niejednokrotnie są to hale, w których nietrudno o kurz, smar, oleje czy rozlane preparaty. Nie inaczej sprawa wygląda, jeśli chodzi o linie produkcyjne – nie dość, że wytwarzanie i składanie danych artykułów często kojarzy się z kurzem i brudem, to jeszcze konieczne jest utrzymanie wszelkich maszyn w czystości tak, aby zapewnić ich dobre działanie. Koniczne jest więc kompleksowe i dokładne sprzątanie tych miejsc tak, aby mieć pewność, że możliwa jest wygodna i bezpieczna praca, zgodna z zasadami BHP.

Sprzątanie hal i linii produkcyjnych

Często, aby zadbać o tego typu miejsca, konieczne jest posiadanie specjalistycznego sprzętu. Hale i linie produkcyjne to wysokie budynki, często z wieloma półkami, podwieszeniami czy maszynami zamocowanymi na ścianach, co sprawia, że konieczny jest zaawansowany sprzęt, aby móc wszędzie dotrzeć. Na szczęście, specjaliści z Horizont Global nie tylko posiadają odpowiednie sprzęty, ale również mogą pochwalić się uprawnieniami na pracach na wysokościach – czyli czymś, co będzie konieczne, jeśli chodzi o świadczenie dla Was naszych usług.

Sprzątanie wymagających powierzchni

Oczywiście, odpowiedni sprzęt, który umożliwi wspięcie się w trudno dostępne miejsca oraz fachowcy, którzy mają wymagane szkolenia i uprawnienia to nie wszystko – konieczne jest również wyposażenie ich w środki czystości najwyższej jakości. Sprzątanie hal i linii produkcyjnych to w końcu często konieczność usuwania plam smaru, olejów, benzyny czy nafty. Z tym nie poradzą sobie zwykłe preparaty z hipermarketu – konieczne jest zastosowanie naprawdę silnych środków.

Horizont Global to firma, która bez pronlemu zadba o Twoje hale i linie produkcyjne. Sprzątanie magazynów i fabryk pozostaw nam – nasi fachowcy, wyposażeni w najlepsze urządzenia i preparaty, zadbają o Twoje pomieszczenia i pozostawią je lśniące i bezpieczne dla pracowników!