FAQ - NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Czy mamy w ofercie usługi sprzątania mieszkań?

Nasza oferta obejmuje tylko obiekty firmowe oraz budynki wielkopowierzchniowe. Zajmujemy się również pielęgnacją terenów zielonych. Niestety nie podejmujemy się czyszczenia lokali mieszkalnych.

Jak wygląda realizacja usługi?

Pierwszym krokiem jest zapoznanie się z ofertą. Po zaakceptowaniu propozycji, koordynator razem z przedstawicielem zapoznają się z obiektem oraz jego wymaganiami. Przeprowadzany jest tzw. audyt “zerowy”. Po dokładnym zapoznaniu się z danym miejscem i jego stanem, oszacowane zostaje zapotrzebowanie na rodzaj sprzątania, liczbę pracowników i sprzęty oraz następuje realizacja zlecenia

Czy można zamówić usługę jednorazową?

Jak najbardziej! W ramach naszych usług możliwe jest zlecenie sprzątania jednorazowego, np. po budowie czy remoncie, czy też cyklicznego – przykładem może być mycie okien czy czyszczenie alpinistyczne przeprowadzane co kwartał lub pół roku.

Czy nasze środki czystości są bezpieczne?

Wszystkie preparaty, które wykorzystujemy na co dzień w naszej pracy posiadają niezbędne atesty i certyfikaty. Posiadamy m.in. preparaty do chemicznego odśnieżania dachów lub deratyzacji.

Czy na obiekty zapewniamy personel?

Tak, nasz personel to zespół wykwalifikowanych i przeszkolonych pracowników. Podczas wykonywania zadań mieli styczność z wieloma problematycznymi sytuacjami, takimi jak odśnieżanie obiektów przemysłowych czy deratyzacja hal – można na nich liczyć

Czy prowadzimy rekrutacje?

Żeby zapoznać się z naszymi ofertami pracy, poprosimy o kontakt z Działem Personalnym pod numerem telefonu 884 060 150. Udzielimy wszystkich informacji odnośnie wolnych miejsc i wyjaśnimy, jak działa proces rekrutacyjny.

W jakich miastach świadczymy nasze usługi?

Nasza firma sprzątająca działa w całej Polsce. Dział Handlowy zaznajomi Państwa z naszą dokładną ofertą i przedstawi możliwości związane ze skorzystaniem z naszych usług..

Czy usługi są wykonywane z użyciem naszych maszyn?

Tak, nasze maszyny są udostępnione wszystkim pracownikom na obiekcie. Nasz park maszynowy to szeroki wachlarz różnych sprzętów i urządzeń, np. do czyszczenia alpinistycznego, które dopasowujemy do rodzaju powierzchni.