Dostarczanie i serwis mat wejściowych

Wizerunek firmy budowany jest na szereg różnych sposobów, również poprzez aspekty wizualne budynku czy siedziby firmy. Dlatego ważne jest zadbanie przy tym o każdy, nawet najmniejszy szczegół dotyczący tego, z czym do czynienia od razu może mieć klient. Czystość przy wejściu do budynku czy biura jest jednym z takich elementów. Profesjonalnie zadbamy o nią z użyciem innowacyjnych metod, ponieważ w zakresie naszych usług znajduje się serwisowanie, wymiana, czyszczenie i dostarczanie mat wyjściowych.

Serwis mat Wrocław

Rozwiązanie dla maksymalnego zachowania estetyki i porządku

Przed wejściem do budynku firmowego, do biura czy urzędu polecamy umieścić specjalne, dostarczane i serwisowane przez nas maty wyjściowe. Ich głównym zadaniem jest ochrona obiektu przed rozprzestrzenianiem się wszelkiego rodzaju zabrudzeń.

Dostarczamy te rozwiązania porządkowe oraz świadczymy ich serwis na wezwanie naszych klientów. To część obsługi kontraktu związana z estetyką i wizerunkiem firmy czy instytucji. Przy audycie początkowym za każdym razem oferujemy naszym klientom zakup tego typu akcesoriów, jeśli ich nie posiadają lub ich wymianę. Jest to bardzo dobre, estetyczne rozwiązanie dla przedsiębiorców oraz ich klientów. W przypadku wystąpienia złych warunków atmosferycznych na zewnątrz, opadów śniegu czy deszczu, osoby odwiedzające naszego klienta – petenci, klienci, pracownicy – nie wchodzą bezpośrednio z zabłoconymi czy mokrymi butami do wnętrza biura czy budynku. Zabrudzenia atmosferyczne czy drogowe pozostawiane są w dużej mierze na macie. Rozkładamy ją przed wejściem i dbamy o to, aby znajdowała się zawsze w doskonałym stanie. Wymieniamy i czyścimy, kiedy jest to potrzebne.

Dla kogo taka usługa?

Usługę dostarczania i serwisu mat kierujemy do wszystkich klientów, którzy chcą zachować czystość oraz bezpieczeństwo w swoich siedzibach firmowych. To głównie przedsiębiorcy, choć obsługujemy również wszelkiego rodzaju instytucje czy urzędy. Dbanie o wizerunek przedsiębiorstwa czy innego podmiotu poprzez kształtowanie otoczenia biura czy budynku instytucji nie musi być drogie, czego dowodzi nasza usługa dostarczania i serwisu.

Jakie maty dostarczamy?

Maty, które dostarczamy na polecenie naszych klientów, są wykonane z innowacyjnych mikrowłókien, które doskonale zatrzymują na swojej powierzchni wszelkie zabrudzenia, jakie zwykle wnosi się na obuwiu, a więc między innymi:

  • wodę,
  • błoto,
  • kurz,
  • liście,
  • zanieczyszczenia drogowe,
  • śnieg i lód.

Mata wejściowa, dzięki swojej konstrukcji, chłonie wilgoć i zabrudzenia, ale też zastosowane w jej przypadku technologie produkcji optymalizują późniejszy czas ich schnięcia. Spodnia część maty wykonana jest ze specjalnie zaprojektowanego bieżnika, dzięki czemu możemy zapewnić świetną przyczepność nawet na mokrym podłożu.

Usługa serwisu mat przed wejściem do budynku

Nie tylko dostarczamy na polecenie klienta nasze maty przed wejście do budynku, ale również serwisujemy je. Polega to na tym, że na przykład raz w tygodniu wymieniamy maty. Pierzemy je i dostarczamy z powrotem do klienta, w doskonałym stanie.

Dlaczego warto wybrać maty wejściowe?

Maty wejściowe umieszczane przed budynkiem firmowym, tuż przed drzwiami, to nie tylko kwestia estetyki. Dzięki temu można zachować czystość i bezpieczeństwo w obiektach firmowych. Maty chronią bowiem je przed rozprzestrzenianiem się zabrudzeń, a także wody stwarzającej zagrożenie w szczególności na śliskich powierzchniach. Likwidujemy w ten sposób problem, że ktoś mógłby poślizgnąć się na kafelkach czy innej powierzchni w holu biura lub siedziby firmowej i zrobić sobie krzywdę.

Trzeba podkreślić, że maty wejściowe rozkładane i wymieniane w miarę potrzeb, pomagają serwisowi sprzątającemu. To optymalne rozwiązanie z punktu widzenia potrzeb wizerunkowych i kosztów ponoszonych na cele zachowania estetyki budynków firmowych. Kosztują one niewiele, a korzyści, jakie są dzięki nim uzyskiwane, jak najbardziej przewyższają cenę za maty i usługę ich serwisowania.