POZNAJ HORIZONT GLOBAL

O firmie

O FIRMIE

Horizont Global to nowoczesna spółka, powstała we Wrocławiu, świadcząca swoje usługi na terenie całej Polski, posiada jedynie polski kapitał. Jesteśmy zespołem profesjonalistów, którzy z pasją i zaangażowaniem podchodzą do zleconych zadań, a innowacyjność w działaniu to nasza dywiza. Świadczymy usługi z zakresu facility managment dla średnich i dużych przedsiębiorstw oraz placówek publicznych.

MISJA I CELE

Poprzeczkę stawiamy sobie wysoko – naszym celem jest poszukiwanie rozwiązań, które pomogą usprawnić zarządzanie obiektami. Świadczymy usługi, których nikt nie wykonuje, a mając wieloletnie doświadczenie w pracy na wielkich obiektach przemysłowych czy magazynowych nie boimy się żadnych wyzwań. W naszej pracy stawiamy na ciągły rozwój, dlatego przeprowadzamy regularne szkolenia, poszukujemy nowych technologii oraz wdrażamy rozwiązania niespotykane w takiej skali. Jesteśmy silną firmą o solidnej, niezachwianej pozycji na rynku, przed którą nie ma rzeczy niemożliwych.

Misja i cele
Zespół

ZESPÓŁ

Wiemy, że firmę tworzą ludzie. Nie inaczej jest w Horizont Global. Nasi pracownicy to wyspecjalizowany zespół, który z zapałem realizuje nowe zlecenia. Dział rekrutacji poszukuje ludzi z odpowiednimi szkoleniami i kwalifikacjami lub sami zlecamy takie działania. Zatrudniamy ponad 1500 osób które dbają o czystość i wizerunek firmy, dając świadectwo rzetelności i fachowości. Wdrożyliśmy autorski system kontroli pracowników opierający się na regularnych audytach oraz punktacji pracowników, dzięki czemu możemy w odpowiednim czasie zareagować na ewentualne niedociągnięcia czy problemy. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, a wszystkie szczegóły realizacji zlecenia omawiane są przez koordynatorów obiektów.

PARK MASZYNOWY

Doskonale zdajemy sobie sprawę że podstawą do dobrze wykonanego zlecenia jest niezawodny, nowoczesny sprzęt. Horizont Global korzysta tylko ze światowych marek, takich tak: Karcher, Numatic, Henry Kruse, Kranzle, czy Hako. W skład naszego parku maszynowego wchodzą m.in. urządzenia zamiatające, myjące, piorące, polerujące oraz odśnieżające. Poza gotowymi rozwiązaniami sami tworzymy technologie dla niestandardowych rozwiązań, jak np. chemiczny oprysk dachów. Dysponujemy maszynami do czyszczenia suchym lodem, wyposażeniem alpinistycznym oraz podnośnikami nożycowymi i koszowymi, dzięki którym możemy pracować także w miejscach o utrudnionej dostępności.

Park maszynowy
Środki Czystości

ŚRODKI CZYSTOŚCI

Przez wiele lat działając w branży mamy doświadczenie w doborze odpowiednich środków czystości które poradzą sobie z różnego typu problemami. Dzięki temu nasz technolog może dobrać odpowiednie rozwiązania dla potrzeb obiektu. Artykuły chemiczne dostarczają nam m.in.: Merida, Henry Kruse, Voigt i Diversey, a wszystkie używane przez nas preparaty posiadają atesty i są ekologiczne.

POLITYKA JAKOŚCI

Potwierdzeniem jakości naszych usług są liczne certyfikaty i zaświadczenia, zarówno te europejskie, jak ISO 9001:2008 i ISO 9001:2015, jak i nadawane przez naszych dostawców, w tym Meridę, Henry Kruse czy Numatic International. Zawsze stawiamy na zadowolenie kontrahentów z naszych usług, wypełniając powierzone nam zadania według ściśle określonych norm i rozwiązań branżowych. W trosce o rzetelne wykonywanie zadań i wywiązywanie się z powierzonych prac realizujemy autorski program asekuracji, który polega na kontroli wszystkich działów firmy a także koordynacji procesów w niej zachodzących. Również na obiektach, w których świadczymy usługi, wprowadziliśmy wysoko rozwinięty system kontroli – koordynatorzy prowadzą audyty oraz raportują o postępach prac lub ewentualnych uchybieniach. Dzięki temu możemy szybko działać i zapobiegać problemom, na każdym etapie będąc w stałym kontakcie z klientem. Nasz helpdesk dostępny jest dla kontrahentów przez całą dobę.

Polityka Jakości

Horizont Global tworzą specjaliści, którzy działają w branży obsługi nieruchomości oraz procesów pomocniczych i outsourcingu od 12 lat. Siedziba naszej firmy znajduje się we Wrocławiu, ale nie ogranicza nas to w świadczeniu usług. Kontrakty z klientami zawieramy na terenie całego kraju i nie tylko. Posiadamy wyłącznie polski kapitał.

Największą wartością Horizont Global są ludzie, którzy tworzą zgrany zespół specjalistów. Każdy z naszych pracowników prezentuje zindywidualizowane podejście do klienta. Trafnie rozpoznaje jego potrzeby i potrafi na nie odpowiadać. Główną zasadą, jaką kierujemy się w swojej pracy i podczas nawiązywania współpracy z kontrahentami jest to, aby w miarę możliwości spełniać wszystkie ich oczekiwania. Dzięki wdrożeniu autorskiego programu kontroli wykonywanych świadczeń jesteśmy w stanie nadzorować każdy etap realizacji usług, których się podejmujemy.

Przeprowadziliśmy już niejednokrotnie rutynowe ankiety satysfakcji klientów, które niezmiennie potwierdzają, że trafiamy w ich oczekiwania. Dbamy o uzupełnianie i aktualizowanie naszej specjalistycznej wiedzy. Operatywne postępowanie wobec każdego powierzonego nam zadania przyczynia się do zachowania najwyższych standardów działalności.

Horizont Global zatrudnia kilkaset osób, które pracują na dobry wizerunek firmy. To pracownicy dają nam świadectwo fachowości i rzetelności. Cieszymy się z tego, że jesteśmy pracodawcą dla wykwalifikowanej kadry, która solidnie wykonuje zadania zawodowe, z wykorzystaniem niezbędnych procedur oraz z należytą skrupulatnością. Każdy plan działania podlega systemowi nadzoru, podobnie jak praca podwładnych. Integralną częścią tego systemu jest audyt oraz punktacja, dodatkowo motywujące zespół do doskonalenia i osiągania coraz lepszych, wysokich wyników. Dbamy o każdy szczegół w swojej pracy, a także o etyczną postawę wobec zarówno klientów, jak i pracowników.

Misją Horizont Global jest tworzenie nowych, wysokich standardów usług, w celu podnoszenia sukcesywnie jakości życia i pracy naszych klientów. Możemy dążyć do tego, zapewniając im przyjazne i zdrowe otoczenie. Satysfakcja partnerów biznesowych, jaką czerpią z wykonanych świadczeń, jest dla nas bardzo ważna. Dlatego cały czas dbamy o efektywność i rozwój pracowników, zaś doskonalenie usług wynika z ustawicznych szkoleń, tworzenia i wdrażania norm oraz kontrolowania jakości. Najwyższy standard oparty jest przy tym na naszym ponad 10-letnim doświadczeniu, stałym rozwoju i wykorzystywaniu w swojej pracy najnowocześniejszych technologii.

W swojej działalności koncepcję zadowolenia klienta ze współpracy z Horizont Global opieramy na dwóch filarach:

  • partnerskim stosunku do kontrahentów wewnętrznych i zewnętrznych,
  • najwyższym standardzie usług.

Wyspecjalizowany personel i wykorzystanie nowoczesnego parku maszynowego, jak i współpraca z producentami wysokiej jakości chemii i środków czystości, pozwoliły naszej firmie na osiągnięcie satysfakcji klientów. Działamy w oparciu o określone normy, dzięki czemu należycie wypełniamy swoje obowiązki. Regularnie szkolimy naszych specjalistów i szukamy nowych rozwiązań branżowych, z których mogą oni korzystać.

Cechy, które nas wyróżniają to:

  • profesjonalizm,
  • elastyczność,
  • kompleksowość,
  • terminowość.