CZYSZCZENIE LINII PRODUKCYJNYCH

Usługa polegająca na czyszczeniu linii przeładunkowych, linii transportujących przesyłki czy paczki oraz linii typowo produkcyjnych wchodzi w zakres wielu kontraktów, jakie realizujemy dla klientów firmowych i instytucjonalnych. Czyścimy, rozkładamy, montujemy linie produkcyjne, pasy transmisyjne i różne urządzenia związane z produkcją.

Pracownicy stale mają z nimi kontakt, dlatego klienci często zlecają i angażują ich do czyszczenia linii produkcyjnych. To bezpieczne rozwiązanie, ponieważ nasi podwładni widzą, jak działają takie czyszczone elementy w normalnych warunkach i znają mechanikę tych urządzeń. Dlatego jest to optymalne rozwiązanie, aby właśnie naszej firmie zlecać takie usługi.

Co czyścimy?

W ramach usługi czyszczenia linii produkcyjnych tak naprawdę zajmujemy się nie tylko kompletem maszyn i urządzeń produkcyjnych, ale jednocześnie usuwamy wszelkie zanieczyszczenia z centrali wentylacyjnych i systemów grzewczych, które również wymagają stałego utrzymania w należytej czystości ze względów bezpieczeństwa oraz z powodów ekonomicznych.

Wiemy, jak ważne jest zachowanie porządku w całym systemie linii produkcyjnych i elementów im towarzyszących, z uwagi na spójne i skuteczne funkcjonowanie obiektów naszych klientów. Dlatego wykonujemy systematyczne sprzątanie linii produkcyjnych, co pozwala na zapewnienie odpowiednich warunków dla osób, które tam pracują, jak i dla zachowania właściwych warunków produkcji wytwarzanych towarów. Nasze prace przyczyniają się do wzrostu wydajności personelu oraz żywotności i sprawności działania maszyn.

Co właściwie możemy zaoferować?

Oferujemy kompleksowe czyszczenie linii produkcyjnych. W praktyce oznacza to, że nasi pracownicy, którzy posiadają bardzo duże doświadczenie w sprzątaniu specjalistycznym, wykonają fachowe i kompleksowe czyszczenie:

 • linii produkcyjnych:
  – stanowisk pracowniczych,
  – taśm transportowych,
  – maszyn produkcyjnych,
  – form,
  – urządzeń sterujących,
 • central wentylacyjnych,
 • systemów grzewczych.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Z pewnością usługę czyszczenia można przeprowadzić we własnym zakresie na liniach produkcyjnych. Dlaczego więc klienci są skłonni zlecać takie prace właśnie naszej firmie? Dlatego, że oferujemy najwyższą jakość usług. Możemy je zagwarantować dzięki wysokim kwalifikacjom, specjalistycznej wiedzy naszych pracowników z zakresu konstrukcji i działania maszyn, central i różnego rodzaju systemów.
Do sprzątania wykorzystujemy ponadto szereg nowoczesnych technologii, które umożliwiają na efektywne przeprowadzenie kompleksowego serwisu linii produkcyjnych.

Używamy najskuteczniejszych maszyn i środków chemicznych. Nasze usługi potrafimy dopasować do specyfiki obiektu i wymagań, jakie stawiają przed nami kontrahenci. Każdy klient może liczyć na w pełni indywidualne traktowanie.
Obsługa w taki sposób powoduje, że możemy wybrać odpowiednią metodę i czas czyszczenia, aby możliwie jak najmniej ingerować w proces produkcji i nie generować po stronie klienta strat, jakie musiałby ponieść przy długotrwałym zamknięciu linii produkcyjnej z uwagi na konieczność jej wyczyszczenia. Prace optymalizujemy pod kątem możliwie jak najmniejszych przestojów w działaniu maszyn i urządzeń, jakie mamy doprowadzić do idealnego porządku.