CHEMICZNY OPRYSK DACHÓW

Na właścicielach i zarządzających nieruchomościami ciąży ustawowy obowiązek usuwania sopli, nawisów lodowych czy zalegającego na dachu śniegu.

Do takich prac muszą oni zatrudnić odpowiednio wykwalifikowane osoby, które mogą pracować na wysokości. Wśród swoich pracowników mamy specjalistów, którzy uzyskali właściwe pozwolenia na pracę przy odśnieżaniu dachów i usuwaniu sopli. Legitymują się oni ważnymi zaświadczeniami o braku przeciwwskazań zdrowotnych do pracy na wysokości i odbyli odpowiednie szkolenia.

Chemiczny oprysk metodą odśnieżania dachów

Nasza firma oferuje chemiczny oprysk, jako metodę konkurencyjną do ręcznego i mechanicznego odśnieżania dachów i usuwania z nich pokrywy lodowej. Możemy w ten sposób odśnieżyć dachy domów jednorodzinnych, biurowców, hal produkcyjnych, sklepów i innych obiektów budowlanych, zarówno o dachach płaskich, jak i spadzistych.
Chemia wykorzystywana przez nas do oprysku dachów przy chemicznym odśnieżaniu takich powierzchni ich nie zniszczy. Dobierana jest ona w taki sposób, aby nie zagrażała w żadnym stopniu czyszczonym dachom.
Usługa chemicznego oprysku dachów jest innowacyjnym rozwiązaniem na polskim rynku. Świadczymy ją klientom prywatnym, instytucjonalnym i firmowym.

Dlaczego warto wybrać metodę chemicznego oprysku dachów przy odśnieżaniu?

Przede wszystkim za zastosowaniem metody oprysku chemicznego dachu przy usuwaniu pokrywy śnieżnej i lodowej przemawia to, że można usunąć takie zalegające masy śniegu i oblodzenie w stosunkowo krótkim czasie i zmniejszyć koszty odśnieżania dachu.

Środki chemiczne, jakie wykorzystujemy, cechuje wysoka skuteczność odśnieżania i roztapiania lodu na dachach. Działają nawet w skrajnie niskich temperaturach. Co więcej, oprysk chemiczny dachu daje długotrwały efekt, ponieważ w normalnych warunkach, bez nagłych opadów atmosferycznych, naniesiony poprzez oprysk dachu środek chemiczny zachowuje przedłużoną aktywność nawet przez 3 doby. Nie pozostawia on przy tym nalotu na powierzchni dachu i nie jest dla niej niebezpieczny. Nie stanowi również zagrożenia dla środowiska naturalnego.

Jak przeprowadzamy usługę chemicznego oprysku dachu?

Usługa ta polega zastąpieniu ręcznego odśnieżania dachu poprzez pracę alpinistów, opryskiem środkiem biodegradowalnym ? produktem do nawożenia roślin niemieckiej produkcji. Dach jest w sposób techniczny opryskiwany na całej powierzchni, a powłoka śniegu lub lodu w krótkim czasie rozpuszcza się, przez co woda ze środkiem chemicznym spływają do kanału burzowego i oczyszczalni. Nie ma tu odpadów, nie ma potrzeby wyznaczania miejsca zrzutu śniegu. Jest to usługa innowacyjna, sprawna i szybka, a co za tym idzie kosztowo zoptymalizowana. Obniża ona koszty odśnieżania dachów ponoszone przez administratorów i zarządzających budynkami.

Nasi fachowcy wykorzystują specjalistyczny sprzęt i preparaty, którymi dysponujemy. Chemiczne środki, o których mówiliśmy, służą do pozbycia się śniegu oraz lodu z dachów, rynien i rur. Dysponujemy pełnym wyposażeniem alpinistycznym i podnośnikami, które pozwalają nam dotrzeć do trudno dostępnych miejsc na wysokości dachu i tam również przeprowadzić oprysk chemiczny dachu.

Dbamy o to, aby jak najbardziej efektywnie wykonać usługę chemicznego odśnieżania dachu, bez ryzyka dla naszych pracowników – bezpieczeństwo to nasz priorytet przy realizacji wszystkich prac.