ZAOPATRZENIE W ŚRODKI CZYSTOŚCI

Zaopatrujemy klientów w środki czystości, w ramach realizacji szeroko rozumianych usług czystościowych. Profesjonalnie zajmujemy się przywracaniem i utrzymywaniem stale czystości w obiektach należących do firm, z którymi współpracujemy.
Posiadamy specjalistyczną wiedzę z zakresu sprzątania i doboru skutecznej chemii do różnych prac czyszczących, jakich się podejmujemy.

Wyselekcjonowane produkty, na których pracujemy

Długoletnia działalność naszej firmy w branży pozwoliła nam na przetestowanie niemalże każdego środka czystości czy środka chemicznego, jakie są dostępne na rynku. Na tej podstawie mogliśmy wyselekcjonować spośród nich najlepsze artykuły, na bazie których pracujemy każdego dnia. Oferowane przez nas usługi dla klientów – sprzątające i czyszczące bazują na wiedzy i doświadczeniu naszych pracowników, a z drugiej strony na niezawodnych, ale bezpiecznych w zastosowaniu produktach.

Szeroki zakres środków czystości i nie tylko

Klienci mogą korzystać z naszej oferty przy dostarczaniu mydeł, papieru toaletowego, ręczników papierowych, ale również mogą wybierać spośród produktów do zmywarki, do mycia naczyń, do odświeżania powietrza itp. Jako jeden z głównych dostawców usług porządkowych na rynku, możemy zapewnić naszym klientom poprzez współpracę z lokalnymi producentami szeroki wachlarz środków higienicznych, chemicznych i czystościowych.

Oferujemy kompleksowe zaopatrzenie w środki niezbędne do zachowania higieny w pracy oraz domach prywatnych. Doborem właściwych preparatów zajmuje się w naszej firmie technolog, który po zbadaniu specyfiki obiektu oraz potrzeb klientów dopasowuje artykuły, jakie najlepiej spełnią oczekiwania zamawiającego. Gotowy zestaw zostaje dostarczony do naszych partnerów biznesowych. Korzystanie z najlepszych produktów dostępnych na rynku daje gwarancję czystości.

Co znajduje się w naszym asortymencie

Jeśli chodzi o usługę zaopatrzenia klienta w środki czystości, to w naszej ofercie asortymentowej znalazły się takie produkty jak:

  • Środki czystości: mydła, dozowniki, ręczniki papierowe, chusteczki kosmetyczne, papier toaletowy, odświeżacze powietrza i neutralizatory zapachów, nakładki sedesowe, artykuły do pielęgnacji skóry.
  • Środki chemiczne: preparaty czyszczące do kuchni, sanitariatów i tekstyliów, płyny do mycia i pielęgnacji powierzchni oraz podłóg, środki dezynfekujące.
  • Przenośne systemy czyszczące: wózki i zestawy do sprzątania, systemy do mycia okien, uchwyty, mopy oraz kije.
    Drobny sprzęt: ścierki i gąbki, czyściwa, pady maszynowe, szczotki i miotły, worki.

Zarówno środki czystości, środki chemiczne, jak i przenośne systemy czyszczące i drobny sprzęt, jakie oferujemy klientom, są wysokiej klasy i w pełni pozwalają na zadbanie o czystość w miejscu pracy czy w miejscu zamieszkania. Nasi pracownicy podczas wykonywania kompleksowych usług czyszczących i higienicznych u klientów korzystają z tych samych produktów i mają z nimi wyłącznie dobre doświadczenia.

Zapraszamy do składania zamówienia, a jeśli jest taka potrzeba – służymy pomocą w doborze odpowiedniego zestawu środków zaopatrzeniowych w zakresie utrzymania czystości i porządku.