SPRZEDAŻ I WYNAJEM MASZYN

Jako jedna z wiodących firm sprzątających na rynku, w Horizont Global mamy możliwość zaoferowania naszym klientom bardzo dogodnych warunków związanych z wynajmem maszyn i sprzętów sprzątających.

Prowadzimy wieloletnią współpracę z producentami, dostawcami i dystrybutorami takich urządzeń, dlatego możemy zabezpieczyć naszych klientów także w tym obszarze. Gdyby zaszła taka potrzeba, że klient chciałby indywidualnie rozpocząć w pewnych obszarach świadczenie usług czystościowych, możemy go wyposażyć w sprzęt i maszyny sprzątające. Dokonujemy sprzedaży i wynajmujemy nasze maszyny krótko i długoterminowo.

Nowoczesne, funkcjonalne maszyny

Oferujemy w sprzedaży i na wynajem pełen park maszyn sprzątających i narzędzi do sprzątania. Bazują one na nowoczesnych technologiach, co pozwala na zwiększenie skuteczności i wydajności wszelkich prac czyszczących.

Dzięki wieloletniej pracy w branży sprzątającej mamy doskonałe rozeznanie w wyborze maszyn i urządzeń do sprzątania i utrzymywania odpowiedniego poziomu czystości. Pozwoliło to nam na selekcję urządzeń i świadczenia usług opartego o najlepsze z nich. Pomagamy naszym klientom w dobieraniu maszyn do zgłaszanych potrzeb. Pomagamy w wyborze sprzętów do zakupu lub wynajmu klientom, w taki sposób, aby były one możliwie jak najlepiej dostosowane do realizacji zadań sprzątających w konkretnych obiektach. Udostępniamy nowoczesne sprzęty i jednocześnie służymy Państwu specjalistyczną wiedzą.

Do kogo kierujemy swoje usługi?

W zakresie sprzedaży i wynajmowania długoterminowego lub krótkoterminowego maszyn sprzątających obsługujemy różne grupy klientów. Wszystkie podmioty, które chcą sprawnie, wydajnie i skutecznie rozwiązać problem czyszczenia pomieszczeń w firmach, biurach, zakładach produkcyjnych, na parkingach, halach produkcyjnych i magazynowych oraz wszelkich innych powierzchniach wielkoformatowych i nie tylko, mogą nawiązać współpracę z naszą firmą.

Współpraca ze znanymi markami, w szerokim parku maszyn i urządzeń

Do Państwa dyspozycji możemy oddać maszyny i sprzęty znanych i renomowanych w branży firm. Współpracujemy z przodującymi markami, które od lat zajmują się konstruowaniem urządzeń do profesjonalnego sprzątania. Wśród nich możemy wymienić takie firmy jak:

  • Karcher,
  • Numatic,
  • Henry Kruse,
  • Kranzle,
  • Hako.

Mamy w naszej ofercie maszyny przeznaczone do różnego rodzaju zabiegów czyszczących i o charakterze konserwującym. Sprzedajemy i wynajmujemy ? na długi lub krótki czas, w zależności od potrzeb zgłaszanych przez naszych klientów takie maszyny i urządzenia jak:

  • zamiatarki,
  • szorowarki,
  • odkurzacze pracujące na sucho i mokro,
  • systemy piorące,
  • polerki.

Do tego posiadamy wszelkie akcesoria i podzespoły, które umożliwiają przeprowadzenie każdego zadania w zakresie sprzątania i konserwacji różnych pomieszczeń i urządzeń. Oferujemy podnośniki nożycowe, koszowe, a także rusztowania, pozwalające na przeprowadzenie prac na wysokości, np. mycia elewacji czy dachów.

Zapewniamy nie tylko sprzedaż maszyn czy ich wynajem, ale i transport pod adres wskazany przez klienta. Nie musi się więc przejmować tym, jak przetransportować np. rusztowania i podnośniki, albo rozbudowane odkurzacze i systemy piorące do siedziby swojej firmy, do biura, do urzędu czy instytucji.

Dlaczego warto wynajmować lub kupować profesjonalne maszyny do sprzątania?

Dla klientów, którzy nie podjęli jeszcze ostatecznej decyzji o pozyskaniu maszyn myjących i sprzątających do swojej firmy czy instytucji, pragniemy przekonać ich, że takie urządzenia znacznie podnoszą komfort oraz skuteczność sprzątania, co zyskuje na znaczeniu w przypadku konieczności utrzymania w należytej czystości dużych powierzchni. Automaty i maszyny sprzątające, które mamy w ofercie, można wygodnie dostosować do różnego rodzaju potrzeb i typu zabrudzeń do usunięcia.