fbpx

WYNAJEM KONTENERÓW

Firma ma szeroki wachlarz możliwości, jeśli chodzi o wynajem kontenerów i świadczenie różnych działań z tym związanych. Usługa ta obejmuje kontenery biurowe, socjalne, jak i kontenery służące do wywozu odpadów:

 

  • komunalnych,
  • pobudowlanych,
  • związanych z ogrodnictwem.
Proponujemy klientowi oprócz usługi wynajmu kontenerów, również czyszczenie i sprzątanie odpadów oraz ich odbieranie na warunkach, które są dopasowane do specyfiki działalności. Wszystkie wytyczne związane z takimi usługami, łącznie z wynajmem kontenerów pożądanych przez klienta są określane w kontrakcie. Są one odpowiednie do potrzeb klienta, zweryfikowanych na etapie wstępnych rozmów i audytu zerowego wykonanego w miejscu działalności.

Wykorzystanie kontenerów biurowych i socjalnych

Prowadzimy dla naszych klientów wynajem kontenerów biurowych i socjalnych, które przydają się wówczas, gdy obiekt biurowy nie jest jeszcze skończony albo przeprowadzany jest szeroko zakrojony remont, a klient chciałby zapewnić swoim podwładnym odpowiednie warunki do wykonywania powierzonych im obowiązków zawodowych.

Wówczas nasza firma może dostarczyć na polecenie klienta odpowiednie kontenery. Zdarza się, że dostarczamy kontenery biurowe i socjalne na plac budowy, aby jego pracownicy mogli rozpocząć wcześniej pracę i mieli odpowiednie warunki socjalne do zjedzenia śniadania i innych posiłków, wzięcia prysznica i umycia się, czy też skorzystania z odpowiednich warunków toaletowych. Po realizacji planów budowlanych i oddaniu biurowca do użytku, kontenery dostarczone uprzednio przez naszą firmę są zabierane z powrotem i rozliczamy wynajem krótkoterminowy z naszym klientem. Takie dopasowanie usługi do indywidualnych potrzeb klienta jest atutem, który świadczy z pewnością na naszą korzyść.

Gospodarowanie odpadami

Jednym z najważniejszych zadań w zarządzaniu obiektami wszelkiego rodzaju – budowlanymi, biurowymi i innymi jest gospodarowanie odpadami. Składowanie zużytych materiałów w specjalnie przeznaczonych do tego pojemnikach świadczy o racjonalności i odpowiedzialności ze strony właściciela firmy. Śmieci lokowane w kontenerach są przechowywane w odpowiednich warunkach, dzięki czemu nie szpecą obiektu, a przy tym o wiele łatwiej jest je odebrać i wywieźć do firmy recyklingowej lub po prostu na wysypisko.
Horizont Global, który kompleksowo dba o interesy klientów, oferuje usługę wynajmu kontenerów firmom i osobom prywatnym. Prowadzimy wynajem krótko i długoterminowy, co pozwala na zastosowanie odpowiedniej usługi dla różnych klientów.

Dysponujemy pojemnikami do każdego rodzaju odpadów: komunalnych, przemysłowych oraz mieszanych. Posiadamy zbiorniki o różnej pojemności, od 350 l do 1100 l. Ofertę dostosowujemy do indywidualnych wymagań klienta, a także do typu i szkodliwości odpadów. Kontenery zapewniają obiektowi bezpieczeństwo oraz estetyczny wygląd. Śmieci są umieszczane w jednym, wyznaczonym do tego miejscu i nie są składowane w wielu różnych lokalizacjach, co z pewnością szpeciłoby biuro czy zakład pracy innego typu.