mycie okien i fasad

Fassaden und Fenster waschen – Auffrischen und Reinigen von Schadstoffen

Niezależnie, czy siedziba Waszej firmy, gabinetu czy placówki to odrestaurowana kamienica, dom z pruskiego muru, czy nowoczesna budowla – często, szczególnie po śnieżnej i deszczowej zimie, w pierwszych promieniach wiosennego słońca możemy zauważyć, że fasada jest nieco zanieczyszczona. Niezależnie, czy jest to budynek jasny, czy może ciemny, to niestety szary osad widać na każdej barwie, co nie zachęca Klientów do współpracy. W ofercie Horizont Global znajduje się szeroki wybór, jeśli chodzi o usługi związane z myciem fasad i okien – także tych znajdujących się na wysokościach, powyżej najniższych kondygnacji!

Prace na wysokościach w Horizont Global

W naszej firmie możemy pochwalić się szerokim gronem specjalistów, którzy mają odpowiednie szkolenia oraz uprawnienia, jeśli chodzi o prace na wysokościach. Mogą więc bez problemu zadbać o wyczyszczenie powierzchni nawet w najwyższych biurowcach. Dzięki odpowiednim sprzętom, ich praca będzie przebiegać szybko, sprawnie i bezproblemowo.

O ile mycie okien to dość standardowe zadanie to jednak zadbanie o fasadę może okazać się problematyczne. Nasi specjaliści posiadają odpowiednie sprzęty, narzędzia oraz środki czystości, które sprawnie pomogą w jak najlepszym doprowadzeniu do idealnego stanu firmowego budynku.

Mycie okien i fasad z nasza firmą!

Każdy z Was może być pewny, że jeśli chodzi o fasady, nasi pracownicy działają zgodnie ze wszelkiego rodzaju wytycznymi. W zależności od powierzchni, dobiorą odpowiednie narzędzia i środki. Jeśli budynek, w którym znajduje się Wasza firma wpisany jest np. na listę zabytków, wybrane zostaną jak najlepsze preparaty tak, aby czyszczenie nie uszkodziło elewacji. Dodatkowo, niestraszne są nam wszelkiego rodzaju ozdoby, płaskorzeźby, witraże czy niewielkie okienka – sprawnie zadbamy o Wasze miejsce pracy!

Mycie okien również od środka

Oczywiście, mówiąc o proponowanych przez nas usługach, myślimy również o czyszczeniu szyb od wewnątrz. Wasz budynek to duży biurowiec z przeszklonymi ścianami, szkoła, niewielka klinika lekarska, a może stara kamienica przerobiona na biura? Nasi specjaliści poradzą sobie z umyciem szyb od wewnątrz w każdym z tych budynków!