Lampy bakteriobójcze

Sprzątanie placówek medycznych

Wymogi higieny i sterylności w wielu miejscach nie są sobie równe. W końcu innymi prawami rządzi się biuro, innymi przedszkole, a jeszcze innymi gabinet lekarski! W związku z tym, nasza firma proponuje dokładne i zgodne z przepisami sprzątanie placówek medycznych.

Placówki medyczne i ich wymagania

Jeśli chodzi o miejsca takie jak gabinety lekarskie, szpitale czy przychodnie, konieczne jest ich ciągłe utrzymanie w czystości. Sprzątanie placówek medycznych to nie lada wyzwanie – konieczne jest nie tylko zadbanie o podłogi, powierzchnie, blaty i siedziska, ale także pozbycie się wszelkich zarazków przenoszonych przez chorych. Dodatkowo, niezbędne jest zadbanie o odpowiednie pozbywanie się wszystkich odpadów medycznych. O ile w zwykłej przychodni pierwszego kontaktu mogą to być jednorazowe patyczki czy rękawiczki, to w wielu placówkach zdarzyć się mogą kosze z bardziej niebezpiecznymi odpadami z zabiegów czy operacji, które trzeba będzie uprzątnąć i wynieść.

Konieczne jest więc zatrudnienie firmy, której pracownicy znają obowiązujące przepisy i będą wiedzieli, jak pozbyć się takich odpadów i gdzie je przekazać. Niezbędna jest również znajomość zasad dotyczących pojemników i worków na takie odpady oraz przygotowania gabinet do kolejnych badań czy zabiegów.

Sprzątanie z Horizont Global

Najlepiej więc zatrudnić firmę, taką jak nasza – specjalizującą się w czyszczeniu i doprowadzan iu do porządku wymagających powierzchni. Wymagane są odpowiednie szkolenia dla pracowników, którzy muszą być przygotowani na wymagania danych powierzchni. Odpowiednie podejście, przy użyciu środków czyszczących i maszyn, pozwoli na zadbanie o powierzone pomieszczenia w sposób odpowiedni i zgodny z przepisami.

Sprzątanie placówek medycznych

Horizont Global z przyjemność zadba o Państwa gabinety lekarskie czy szpitale. Jesteśmy elastyczni i do każdej firmy podchodzimy indywidualnie. W związku z tym, jesteśmy w stanie świadczyć nasze usługi zarówno w godzinach porannych, popołudniowych, wieczornych jak i nocnych – wszystko zależy od godzin pracy Państwa gabinetów i od najdogodniejszego terminu.