Sprzątanie biurowców Wrocław

Sprzątanie biurowców wg najwyższych standardów (kompleksowe usługi)

Firmy i miejsca pracy niejednokrotnie stają się naszym “drugim domem”. Nie chodzi tu jednak o emocjonalne przywiązanie, a raczej o fakt, że spędzamy w nich zazwyczaj co najmniej 8 godzin dziennie – w końcu to aż 1/3 doby! Niejednokrotnie, w biurze nie tylko wykonujemy obowiązki, ale również rozmawiamy z kolegami i koleżankami, jemy drugie śniadania i obiady oraz zwyczajnie spędzamy czas. Warto więc zadbać o jak najlepszą czystość w tych miejscach. Sprzątanie i kompleksowe usługi o najwyższym standardzie to mus zarówno w dużych, jak i mniejszych firmach!

Sprzątanie biurowców według najwyższych standardów

Kompleksowe usługi to nie tylko podstawowe czyszczenie, odkurzanie, dbanie o blaty i podłogi. To również dbanie o jak najlepsze rozwiązania biorąc pod uwagę przyszłość budynku lub wyposażenia – warto wiec zwrócić uwagę na to, czy zatrudniona przez nas firma sprzątająca używa odpowiednich produktów np. do konserwacji drewna. Jest to szalenie ważne, zarówno wtedy, gdy mamy stare drewniane podłogi, jak i wtedy, gdy urzędujemy w nowoczesnym budynku z nowymi poręczami czy schodami. Dodatkowo, warto również zadbać o to, żeby zatrudnieni przez nas specjaliści mogli bez problemu zadbać o czystość okien i wszelkich przeszklonych ścian – nawet takich, które sięgają samego sufitu!

Wysoki standard kompleksowej obsługi

Oczywiście, konieczne jest również skorzystanie z usług firmy odpowiedniej wielkości i dysponującej potrzebną nam liczbą pracowników. W końcu, jeśli mówimy o małym biurze lub kilku niewielkich gabinetach, bez problemu poradzi sobie z nimi jedna lub dwie osoby – jednak w przypadku dużego biurowca na kilka pięter, konieczne będzie więcej osób. Musimy wówczas zwrócić uwagę nie tylko na osoby, które sprzątają, ale również na posiadany przez firmę sprzęt. Dostawca usług musi posiadać co najmniej kilka odkurzaczy, mopów, wózków serwisowych i jeszcze innych akcesoriów – wszystkich o wysokim standardzie! Dzięki temu, obsługa będzie nie tylko kompleksowa, ale również szybka.

Szukając kompleksowej obsługi w zakresie sprzątania biurowców zapraszamy do kontaktu z Horizont Global – nasze wysokie standardy z pewnością Cię zachwycą i sprawią, że miejsce pracy będzie lśnić od czystości!