Zamgławianie, ozonowanie

Dezynfekcja biur – zamgławianie i dezynfekcja manualna

Odpowiednia czystość w biurach to nie tylko wymóg obecnych czasów – zawsze konieczne jest zapewnienie odpowiedniego poziomu czystości w miejscach, w których regularnie przybywają ludzie oraz występuje duży ruch. Jednak w obecnie panującej na świecie sytuacji, jeszcze bardziej zwracamy uwagę na sterylność pomieszczeń. Odpowiednia dezynfekcja to w końcu mniejsza szansa oraz na rozprzestrzenianie się koronawirusa oraz na zarażenie się tą nieznaną wcześniej chorobą. Utrzymywanie czystości to priorytet – jak jednak zrobić to w sposób odpowiedni? Najlepiej skorzystać z usług profesjonalnej firmy zajmującej się świadczeniem tych usług manualnie lub poprzez zamgławianie.

Dezynfekcja biur poprzez zamgławianie

Firmy takie jak Horizont Global często oferują funkcję, jaką jest nowoczesny sposób dogłębnego oczyszczenia przestrzeni, który zarazem nie jest trudny do przeprowadzenia. Cały proces nie trwa długo – nie jest również specjalnie uciążliwy dla osób, które na co dzień przybywają w dezynfekowanych pomieszczeniach. Oczywiście, niejednokrotnie to czyszczenie manualne jest wskazane, aby móc jak najlepiej zadbać o niektóre przestrzenie, jednak w większości przypadków, biura będą mogły być oczyszczone dzięki zagławianiu.

Czym jest zamgławianie?

Jest to metoda, która pozwala na bezproblemowe pozbycie się niechcianych związków chemicznych, zanieczyszczeń i wirusów, przez co wnętrze staje się bezpieczne dla przebywających w nim pracowników. Wykonuje się ją za pomocą specjalistycznego sprzętu, który pozwala na rozprzestrzenienie maleńkich kropelek mgły – kropelki te zawierają środek dezynfekcyjny. Proces ten pozwala na bezproblemowe osiadanie preparatu na wszystkich powierzchniach w biurze, łącznie z ukrytymi zakamarkami. Dodatkowo, przeprowadzenie go nie wstrzymuje w żaden sposób codziennej pracy – rozprzestrzeniania cząsteczek nie jest niebezpieczne dla ludzi, dlatego też bez problemu mogą oni wykonywać swoje obowiązki biurowe tego samego dnia.

W niektórych przypadkach konieczne jest zastosowanie dezynfekcji manualnej, jednak najczęściej wystarczy opisany przez nas sposób. Skontaktuj się z Horizont Global i zobacz, co możemy Ci zaproponować!